KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12407009
nr 1240 7009
Theodor Lundh
(1812-1896), Sverige
Oljemålning, Signerad, Jaktstilleben. Olja på duk, 43x30
Theodor Lundh, svensk målare född 1812, död 1896.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 11 mars 2019
kl 19:32:07
10/3 13:05:33